vRenamer

Toplu Dosya Yeniden Adlandırma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.69 MB
  • Version 1.5.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Carlos Verdier Santiago
vRenamer; bilgisayarında birden fazla dosya sahibi olanlar için aranan en güzel programlardan birisi olan Toplu Dosya Yeniden Adlandırma Programıdır. Arşivleme yapan kullanıcıların en doğru arşivlendirme yapılandırmasını kullanmaları gerekmektedir. vRena

vRenamer; bilgisayarında birden fazla dosya sahibi olanlar için aranan en güzel programlardan birisi olan Toplu Dosya Yeniden Adlandırma Programıdır. Arşivleme yapan kullanıcıların en doğru arşivlendirme yapılandırmasını kullanmaları gerekmektedir. vRenamer yazılımı ile dosyalarınızı en iyi şekilde dosyalarınızı yeniden adlandırma yapıp sıralama yapabileceğiniz Toplu Dosya Yeniden Adlandırma Programıdır. 

vRenamer programı ile dosyalarınızda yeniden adlandırma yapabileceğiniz gibi dosya isimlerine parçalar ekleyebilir, çıkartabilir, sesini ayırabilir, jpeg meta bilgilerini çıkartabilir ileri yada  geri işlemlerini yapabileceğiniz kullanımı kolay bir programdır. MP3 dosyalarının etiket bilgilerini de değiştirebilen program sürükle bırak desteği sayesinde tam donanımlı kullanımı kolay olan program örneğidir.

Ayrıca resim dosyalarını önizleme  özelliğine sahip olan program yeniden adlandırma yaparken toplu kopyalama seçeneği bulunan program tavsiye edilen uygun araçlardan birisidir. 

 

Daha Fazla Göster
vRenamer indir